Укрінформ: У Гостомелі для постраждалих від війни школярів провели майстер-клас «Квіткові прикраси»

У Гостомелі на Київщині відбувся благодійний майстер-клас “Квіткові прикраси” для школярів, які постраждали від російської агресії.

Про це Укрінформу розповів співзасновник і голова правління благодійного фонду “Розвиток. Діти. Майбутнє” Олександр Синько.

В рамках майстер-класу провідні фахівці та креативні педагоги допомагали дітям створювати прикраси та інші вироби.

Майстер-клас «Квіткові прикраси» у Гостомелі

“Ми ставимо собі за мету не просто організувати дітям дозвілля. Ми організовуємо простір, в якому у дитини є можливість краще познайомитися з собою, побачити свої здібності та таланти, а також отримати навички співпраці з іншими дітьми”, – пояснив Синько.

За словами засновника та лідера Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи «Сходи в майбутнє» Ігоря Найди, діти війни знаходяться в постійному напруженні та стресових ситуаціях через сирени, тривоги, пошкоджене житло, відірваність від дому і друзів, онлайн-навчання, невпевненість у завтрашньому дні тощо.

«Тому вони потребують творчої реабілітації, яка дає змогу їм проявити себе, свої здібності, поділитися переживаннями й просто поспілкуватися», – зазначив Найда.

На думку ініціаторів акції, саме творчість – найкращий інструмент соціально-реабілітаційного впливу на дітей, що пережили стресові ситуації під час окупації Гостомеля, адже доторк до краси допомагає яскраво виразити свої емоції, витіснити негатив з душі через малюнок, ікебану, прикрасу, саморобку тощо.

“Сьогодні ми робили чудові браслетики, я його подарую мамі”, – розповів учень ліцею №1 Гліб.

У заході взяли участь команда фонду та учасники культурно-освітнього проєкту «Діти – Війна – Україна», що діють під егідою Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи “Сходи в майбутнє”.

За словами організаторів заходу, на майбутнє планується системна співпраця з відділом освіти Гостомельської селищної ради в рамках меморандуму про співпрацю партнерів Гостомельщина – простір Мрії.

One thought on “Укрінформ: У Гостомелі для постраждалих від війни школярів провели майстер-клас «Квіткові прикраси»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*