БФ “Розвиток. Діти. Майбутнє” отримав грант на розвиток від USAID

Команда Благодійного Фонду “Розвиток. Діти. Майбутнє” отримала грант з організаційного розвитку Організацій Громадянського Суспільства (ОГС) від USAID.


Гранти з організаційного розвитку надаються на конкурсній основі в рамках проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, який фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Розгляд заявок відбувався Відбірковою Комісією. 

Загальною метою Ініціативи є покращення умов діяльності для громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадянського сектору в Україні. Через цей конкурс грантів з організаційного розвитку Ініціатива має на меті зміцнити інституційну спроможність ОГС у затребуваних ними сферах, особливо тих, що стосуються сталості й самозарадності.

Отримані кошти будуть направленні на навчання команди БФ “Розвиток. Діти. Майбутнє”. В результаті навчання команда розробить стратегічний план на 2022 – 2026 роки, операційний план на 2022 – 2023 роки та фандрейзинговий план на 2022 – 2023 роки.

Команда Фонду запрошує всіх бажаючих приєднатися до навчання, з можливістю отримати посаду фандрейзера-стажера у складі команди. Зробити це можна, заповнивши анкету . Заявки приймаються до 20 грудня 10:00 включно