Звіт 2022

Привіт! На зв’язку команда Kids Future.

Прямо зараз ми працюємо над реалізацією планів на 2023 рік. А це – підсумки 2022.

Минулий рік став переламним для нас і для всієї країни. Із вдячністю та повагою вклоняємося кожному, хто стоїть на захисті мирного життя. Кожному, хто виборює перемогу України у цій війні. Шана та вічна пам’ять тим, хто віддав життя заради нашої перемоги.

Від початку війни багато дітей були позбавлені всього, що їх оточувало раніше. Найбільше постраждав їх розвиток, дозвілля, навчання. Сьогодні завдяки допомозі цивілізованих країн, волонтерів і небайдужих людей, діти мають що їсти, що вдягнути, де жити.  Ми вирішили зосередитися на розвитку талантів, творчості, позитивних емоціях. Сильна нація починається з дітей. Так з’явився наш благодійний фонд Kids Future (Розвиток. Діти. Майбутнє)

Офіційний “день народження” фонду 20 липня 2022 року, а вже 31 липня ми розпочали серію наших  майстеркласів: Кулінарія, рукоділля, психологічні тренінги. Наша команда інструкторів – друзів робить усе, аби заряджати дітей позитивною енергетикою і новими знаннями.

Ми провели 14 майстер класів: 12 у Києві і 2 у місті-герої Гостомелі. Їх відвідали Близько 200 дітей.

Власне подивитися та відчути атмосферу й досі можна, переглянувши наші сторінки в соц мережах, та відео в Ютубі.

Велика справа вимагає значної підготовки. Але, як ми організовувалися, збирали команду, шукали перших партнерів та реєстрували фонд, розповімо в окремій статті.

В жовтні наша команда разом із партнерами коаліції “Гостомельщина – простір мрій та творення” реалізовувала проєкт, спрямований на залучення дітей до творчості: “Арт колекція “Стільник“. Це благодійний аукціон, де кожен може продати свої арт шедеври. У першому такому заході взяли участь діти з України і кількох інших країн. Частина колекції вже куплена і гроші ми спрямували на допомогу родинам юних творців та в заклади шкільної та позашкільної освіти Гостомельщини. 

Про гроші.

Усі наші заходи безкоштовні. Обладнання, матеріали, оренду приміщень для перших майстер класів ми оплачували самостійно. Проте дуже швидко у нас з’явилися друзі-партнери, яким ми дуже вдячні:
Ресторани Італієць із Бейрута, Satori, Аюрведа, Вано Івано які надали приміщення для майстеркласів,
Магазин рукоділля 100 ідей, які надавали обладнання та матеріали для поробок
ресторан Milkbar, який випікав коржі для тортів, які потім прикрашали діти, групі компаній Молочний Альянс та торгівельній марці Рудь за смачнючі молочні коктейлі та морозиво.

Майстер класи в Гостомелі ми проводили разом з іншим дитячим освітнім проєктом “Діти. Війна. Україна”, і в цей період у нас з’явився перший великий благодійник, який пожертвував на проведення наших заходів 10 000 грн.

Під час реалізації проєкту Арт колекції ми залучили більше 170 тисяч гривень, задяки яким:

 • Провели онлайн майстер клас з малювання де були присутні діти з усіх навчальних закладів гостомельщини
 • Провели свято “Миколая” для дітей, що взяли участь в створенні колекції
 • Провели перший офлайн аукціон
 • Впровадили інформаційну підтримку (сайт та сторінки в соц мережах), завдяки якій колекція і далі продовжує існувати та приносити користь.
  Ми надали допомоги:
 • 55 000 грн Гостомельському центру творчості дітей та юнацтва на закупівлю технічного обладнання та матеріалів
 • 15 000 грн Гостомельському фонду “Мрія” на закупівлю мольбертів, наборів для рукоділля
 • 6 000 дитячому гуртку “Червона Ниточка”.
  Окрім того діти, які взяли участь у створенні колекції отримали грошові винагороди, а також подарунки від партнерів коаліції.

Так ми провели ці пів року і не будемо зупинятися. Ми плануємо масштабувати наш проект. І щоб робити це ще ефективніше ми виграли грант USAID на навчання на курсі стратегії та комунікації.

Планів у нас дуже багато. Тож якщо є бажання приєднатися до команди фонду, заповнюйте анкету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*